Meisjes U12-2 Gemengd U12 Afdeling - 3e Klasse D
Informatie
Leden Coaches Training
  • Linde Eertink
  • Merle Hoekjen
  • Isa Huisman
  • Loes Poffers
  • Amy Rothman
  • Jitske Waanders
  • Anouk van de Westeringh
  • Elin Willigenburg
  • Kim Groothuis
  • Kimberly Spenkelink
  • Merith Schumer-
  • Teambegeleider:
  • -
  • Maandag 18:00 - 19:00 uur Het Ravijn
  • Woensdag 18:00 - 19:00 uur Het Ravijn
Speelschema
Datum Wedstrijd Uitslag Locatie
14-09-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - Peatminers X12 3 37 - 39 Het Ravijn - NIJVERDAL
22-09-2018 om 11:00 BV Second Dribble X12 1 - The Valley Bucketeers X12 2 27 - 42 De Slag - HARDENBERG
05-10-2018 om 19:00 Peatminers X12 3 - The Valley Bucketeers X12 2 61 - 34 De Stamper - VRIEZENVEEN
12-10-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - Uitsmijters X12 2 78 - 23 Het Ravijn - NIJVERDAL
03-11-2018 om 12:30 The Jugglers X12 3 - The Valley Bucketeers X12 2 0 - 0 Deppenbroek - ENSCHEDE
24-11-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - Twente Buzzards X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
30-11-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - The Jugglers X12 3 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
08-12-2018 om 14:30 Twente Buzzards X12 1 - The Valley Bucketeers X12 2 0 - 0 Hasseleres - HENGELO OV
15-12-2018 om 13:00 Uitsmijters X12 2 - The Valley Bucketeers X12 2 0 - 0 IISPA Breedtesporthal - ALMELO
18-01-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - BV Second Dribble X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
01-02-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - Peatminers X12 3 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
09-02-2019 om 13:00 Uitsmijters X12 2 - The Valley Bucketeers X12 2 0 - 0 IISPA Breedtesporthal - ALMELO
09-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - The Jugglers X12 3 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
23-03-2019 om 12:30 Twente Buzzards X12 1 - The Valley Bucketeers X12 2 0 - 0 Hasseleres - HENGELO OV
30-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 2 - BV Second Dribble X12 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
Stand competitie
Positie Team Punten Gespeeld Voor Tegen Saldo
1 Peatminers Gemengd U12 3 8 4 225 96 129
2 The Jugglers Gemengd U12 3 4 3 113 106 7
3 The Valley Bucketeers Gemengd U12 2 4 4 191 150 41
4 Twente Buzzards Gemengd U12 1 2 1 74 36 38
5 BV Second Dribble Gemengd U12 1 (VR) 0 2 63 116 -53
6 Uitsmijters Gemengd U12 2 0 4 76 238 -162