Mix U12-1 Gemengd U12 Afdeling - 1e Klasse A
Informatie
Leden Coaches Training
  • Stan Bladder
  • Floris Broekmate
  • Julian Grooten
  • Tycho Hondebrink
  • Tian Huisman
  • Marik Lorkeers
  • Arnau Rosenkamp
  • Jonathan Wesselink
  • Anouk van de Westeringh
  • Ying-Wai Man
  • Stefan Hondebrink
  • Indy van den Brink
  • -
  • Teambegeleider:
  • -
  • Maandag 18:00 - 19:00 Het Ravijn
  • Woensdag 17:00 - 18:30 Het Ravijn
Speelschema
Datum Wedstrijd Uitslag Locatie
14-09-2018 om 19:00 Risne Stars X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 46 - 48 Reggehal - RIJSSEN
22-09-2018 om 17:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Landstede Basketbal ZAC X12 1 31 - 83 Het Ravijn - NIJVERDAL
05-10-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Risne Stars X12 1 39 - 37 Het Ravijn - NIJVERDAL
14-10-2018 om 12:00 Arnhem Eagles X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 59 - 38 MFC de Omnibus - ARNHEM
19-10-2018 om 19:00 Landstede Basketbal ZAC X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Topsporthal Centre Court - ZWOLLE
03-11-2018 om 14:30 The Jugglers X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Deppenbroek - ENSCHEDE
10-11-2018 om 17:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Peatminers X12 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
24-11-2018 om 12:00 Pluto X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Tarthorst - WAGENINGEN
30-11-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - The Jugglers X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
08-12-2018 om 12:00 Pluto X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Tarthorst - WAGENINGEN
15-12-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Arnhem Eagles X12 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
01-02-2019 om 19:00 Risne Stars X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Reggehal - RIJSSEN
09-02-2019 om 17:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Arnhem Eagles X12 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
08-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - The Jugglers X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
16-03-2019 om 12:45 Peatminers X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 De Stamper - VRIEZENVEEN
23-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Pluto X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
30-03-2019 om 18:15 Landstede Basketbal ZAC X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Topsporthal Centre Court - ZWOLLE
13-04-2019 om 14:15 Peatminers X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 De Stamper - VRIEZENVEEN
Stand competitie
Positie Team Punten Gespeeld Voor Tegen Saldo
1 Landstede Basketbal ZAC Gemengd U12 1 10 5 349 140 209
2 Arnhem Eagles Gemengd U12 1 7 4 173 126 47
3 Peatminers Gemengd U12 1 4 3 184 137 47
4 The Valley Bucketeers Gemengd U12 1 4 4 156 225 -69
5 The Jugglers Gemengd U12 1 4 5 162 187 -25
6 Risne Stars Gemengd U12 1 1 5 184 223 -39
7 Pluto Gemengd U12 1 0 4 138 308 -170