Mix U12-1 Gemengd U12 Afdeling - 1e Klasse A
Informatie
Leden Coaches Training
  • Stan Bladder
  • Floris Broekmate
  • Julian Grooten
  • Tycho Hondebrink
  • Tian Huisman
  • Marik Lorkeers
  • Arnau Rosenkamp
  • Jonathan Wesselink
  • Anouk van de Westeringh
  • Ying-Wai Man
  • Stefan Hondebrink
  • Indy van den Brink
  • -
  • Teambegeleider:
  • -
  • Maandag 18:00 - 19:00 Het Ravijn
  • Woensdag 17:00 - 18:30 Het Ravijn
Speelschema
Datum Wedstrijd Uitslag Locatie
14-09-2018 om 19:00 Risne Stars X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 46 - 48 Reggehal - RIJSSEN
22-09-2018 om 17:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Landstede Basketbal ZAC X12 1 31 - 83 Het Ravijn - NIJVERDAL
05-10-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Risne Stars X12 1 39 - 37 Het Ravijn - NIJVERDAL
14-10-2018 om 12:00 Arnhem Eagles X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 59 - 38 MFC de Omnibus - ARNHEM
19-10-2018 om 19:00 Landstede Basketbal ZAC X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 56 - 6 Topsporthal Centre Court - ZWOLLE
03-11-2018 om 14:30 The Jugglers X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 50 - 37 Deppenbroek - ENSCHEDE
10-11-2018 om 17:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Peatminers X12 1 17 - 67 De Voordam - HELLENDOORN
24-11-2018 om 12:00 Pluto X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 54 - 47 Tarthorst - WAGENINGEN
08-12-2018 om 12:00 Pluto X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 61 - 70 Tarthorst - WAGENINGEN
15-12-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Arnhem Eagles X12 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
01-02-2019 om 19:00 Risne Stars X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Reggehal - RIJSSEN
09-02-2019 om 17:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Arnhem Eagles X12 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
08-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - The Jugglers X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
16-03-2019 om 12:45 Peatminers X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 De Stamper - VRIEZENVEEN
23-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X12 1 - Pluto X12 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
30-03-2019 om 18:15 Landstede Basketbal ZAC X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 Topsporthal Centre Court - ZWOLLE
13-04-2019 om 14:15 Peatminers X12 1 - The Valley Bucketeers X12 1 0 - 0 De Stamper - VRIEZENVEEN
Stand competitie
Positie Team Punten Gespeeld Voor Tegen Saldo
1 Landstede Basketbal ZAC Gemengd U12 1 18 9 593 193 400
2 Peatminers Gemengd U12 1 14 8 514 318 196
3 Arnhem Eagles Gemengd U12 1 9 9 397 464 -67
4 The Jugglers Gemengd U12 1 6 8 288 337 -49
5 The Valley Bucketeers Gemengd U12 1 6 9 333 513 -180
6 Risne Stars Gemengd U12 1 3 7 237 325 -88
7 Pluto Gemengd U12 1 2 8 335 547 -212