Mix U14-2 Gemengd U14 Afdeling - 3e Klasse C
Informatie
Leden Coaches Training
  • Ismaël Abshir Hassan
  • Maria Abshir Hassan
  • Lyon van Coesant
  • Senna Felix
  • Pien Perik
  • Dion Spijker
  • Pien Velthof
  • Sebastian Wesselink
  • Wess Wesselink
  • Ying-Wai Man
  • -
  • Teambegeleider
  • -
  • Maandag 19:00-20:00 uur De Voordam
  • Woensdag 17:00-18:00 uur Het Ravijn
Speelschema
Datum Wedstrijd Uitslag Locatie
14-09-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Peatminers X14 2 27 - 53 Het Ravijn - NIJVERDAL
22-09-2018 om 14:30 The Jugglers X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2 16 - 55 Deppenbroek - ENSCHEDE
29-09-2018 om 12:30 Twente Buzzards X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2 60 - 33 Hasseleres - HENGELO OV
06-10-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - B.V. Isala X14 1 15 - 57 Het Ravijn - NIJVERDAL
12-10-2018 om 19:15 Amical X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2 18 - 73 Diekmanhal - ENSCHEDE
03-11-2018 om 10:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Risne Stars X14 2 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
09-11-2018 om 19:30 Picker Reds X14 1 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 Pickerhal - EIBERGEN
24-11-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Amical V14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
01-12-2018 om 12:30 Uitsmijters V14 1 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 IISPA Topsporthal - ALMELO
08-12-2018 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Peatminers X14 3 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
15-12-2018 om 11:00 Kikkers X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 't Wooldrik - BORNE
11-01-2019 om 19:00 Peatminers X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 De Stamper - VRIEZENVEEN
18-01-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - The Jugglers X14 2 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
26-01-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Twente Buzzards X14 2 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
02-02-2019 om 18:00 B.V. Isala X14 1 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 De Kroon - DEVENTER
08-02-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Amical X14 2 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
09-03-2019 om 19:00 Risne Stars X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 Reggehal - RIJSSEN
16-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Picker Reds X14 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
22-03-2019 om 19:15 Amical V14 1 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 Diekmanhal - ENSCHEDE
30-03-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Uitsmijters V14 1 0 - 0 De Voordam - HELLENDOORN
06-04-2019 om 11:00 Peatminers X14 3 - The Valley Bucketeers X14 2 0 - 0 De Stamper - VRIEZENVEEN
12-04-2019 om 19:00 The Valley Bucketeers X14 2 - Kikkers X14 2 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
Stand competitie
Positie Team Punten Gespeeld Voor Tegen Saldo
1 Peatminers Gemengd U14 2 10 5 385 113 272
2 Peatminers Gemengd U14 3 10 5 331 138 193
3 B.V. Isala Gemengd U14 1 8 4 351 68 283
4 Amical Vrouwen U14 1 (VR) 4 3 129 69 60
5 Picker Reds Gemengd U14 1 4 4 195 184 11
6 Kikkers Gemengd U14 2 4 4 145 178 -33
7 Twente Buzzards Gemengd U14 2 4 5 274 232 42
8 The Valley Bucketeers Gemengd U14 2 4 5 203 204 -1
9 The Jugglers Gemengd U14 2 2 3 86 149 -63
10 Uitsmijters Vrouwen U14 1 (VR) 2 5 72 343 -271
11 Amical Gemengd U14 2 0 4 40 294 -254
12 Risne Stars Gemengd U14 2 0 5 104 343 -239