Mix U14-1 Gemengd U14 Afdeling - 1e Klasse A
Informatie
Leden Coaches Training
  • Christian Evers
  • Maurits Evers
  • Tom Girschik
  • Daan Hoogers
  • Max Koning
  • Lars Reuver
  • Givan Wind
  • Jochem Zwier
  • Martijn Beltman
  • Niels Groothaar
  • Willeke Kolkman
  • Maddeo Evers
  • -
  • Teambegeleider:
  • Sandra Hoogers
  • Maandag 17:30 - 19:00 Het Ravijn
  • Woensdag 19:00 - 20:00 Het Ravijn
  • Vrijdag 17:00 - 18:30 Het Ravijn
Speelschema
Datum Wedstrijd Uitslag Locatie
15-09-2018 om 10:30 Landstede Basketbal ZAC X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Topsporthal Centre Court - ZWOLLE
22-09-2018 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - The Jugglers X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
29-09-2018 om 08:30 Hanze Stars X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 De Mene - ZUTPHEN
06-10-2018 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - Landstede Basketbal ZAC X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
13-10-2018 om 08:30 Arnhem Eagles X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 MFC de Omnibus - ARNHEM
04-11-2018 om 13:00 BV Wyba X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Arcus Topsporthal - WIJCHEN
10-11-2018 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - Rebound '73 X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
24-11-2018 om 14:00 WSV X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 WSV Sporthal - APELDOORN
01-12-2018 om 10:15 The Valley Bucketeers X14 1 - BV Wyba X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
08-12-2018 om 14:00 WSV X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 WSV Sporthal - APELDOORN
15-12-2018 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - Arnhem Eagles X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
19-01-2019 om 08:30 The Jugglers X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Deppenbroek - ENSCHEDE
26-01-2019 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - Hanze Stars X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
02-02-2019 om 10:15 Landstede Basketbal ZAC X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Topsporthal Centre Court - ZWOLLE
09-02-2019 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - Arnhem Eagles X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
09-03-2019 om 10:15 The Valley Bucketeers X14 1 - BV Wyba X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
16-03-2019 om 12:00 Rebound '73 X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Stadsweiden - HARDERWIJK
23-03-2019 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - WSV X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
30-03-2019 om 08:30 The Jugglers X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Deppenbroek - ENSCHEDE
06-04-2019 om 08:30 The Valley Bucketeers X14 1 - Hanze Stars X14 1 0 - 0 Het Ravijn - NIJVERDAL
13-04-2019 om 10:15 Rebound '73 X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1 0 - 0 Stadsweiden - HARDERWIJK
Stand competitie
Positie Team Punten Gespeeld Voor Tegen Saldo
1 Arnhem Eagles Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
2 Hanze Stars Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
3 The Jugglers Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
4 Rebound '73 Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
5 The Valley Bucketeers Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
6 WSV Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
7 BV Wyba Gemengd U14 1 0 0 0 0 0
8 Landstede Basketbal ZAC Gemengd U14 1 0 0 0 0 0